Elektronik Sigaranın Detaylı Genel Bilgileri

Elektronik Sigara İçin Doğru Adrestesiniz

Doktorların yaptığı araştırmaya göre elektronik sigara normal sigara bırakmak için kullanılabilir. Ürünlerimiz garantili olup yüzde 100 orijinaldir. Sipariş verdiğiniz ürün stok durumuna göre 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Elektronik Sigara Yararları

Elektronik sigara, normal tütün sigaranın size verdiği 4000 civarı kanserojen maddeyi ciğerlerinize vermez.

Orman yangınların çıkış sebeplerinden biriside yanan sigaradır. Elektronik sigara normal sigara gibi yangın çıkarma olasılığı çok düşüktür. Bundan dolayı tercih edilmelidir.

Normal sigaranın yaydığı ağır duman kokusunu e-sigara yaymaz. Ayriyeten dişlerinizde sararma yapmaz.

Hepimiz normal sigaranın elektronik sigaradan daha çok zarar verdiğini biliyoruz.  Kokusunun insanları rahatsız etmesiyle birlikte, elektronik sigara daha çok rağbet görmeye başladı.

Elektronik Sigaranın Zararları

Normal sigaranın içerisinde elektronik sigaraya kıyasla daha çok kanserojen madde bulunmaktadır. Elektronik sigaranın bilinen hiçbir zararı bulunmuyor. Kullanıcıların dikkat etmesi gereken tek olay, şarj ederken ürünün kullanmamaları gerekmektedir. Çünkü bazı ürünler şarj ederken, patlayabilmektedir. Bunun için kullanıcıların dikkatli olması gerekmektedir.

Elektronik Sigara Temizliği

Şunu belirtmemizde yarar var. Elektronik sigaranın temizliği için lütfen su kullanmayın. Elektronik sigara likit kalıntılarını alkole batırılmış kulak temizleme çubuğu ile temizleyebilirsiniz. Kartuşunu ise hafta da bir kere ılık su ile temizleyebilirsiniz. Parçaları tamamen kuruduktan sonra sigaranızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bazı kullanıcılar temizlik yaptıktan sonra sigaradan tat alamadıklarını söylüyorlar. Bunun olmaması için lütfen parçaların tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra sigaranızı çalıştırın.

Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?

4 parça ile elektronik sigaranızın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kartuş: Bir nevi ağızlık görevini görür.

Pil: Akü görevi görür.

Atomizer: Likitin buharlaşmasını sağlar.

Cartomizer: Tank görevini görür.

Kimler Elektronik Sigarayı Kullanamaz?

  • Kalp hastaları
  • Tansiyon hastaları
  • Hamile bayanlar
  • Emziren bayanlar
  • Şeker hastaları
  • Elektronik sigara içindeki aroma sayesinde kullanıcılarımıza sigara bıraktırma konusunda yardımcı olmaktadır. Küçük yaştaki çocukların tadına bakıp kullanması için değil. Lütfen elektronik sigaranızı ve parçalarını küçük çocuklarınızın erişemeyeceği yerlere koyun.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen internet sayfamızı ziyaret ediniz.

Bu içerik 07.07.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 217 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler